Mexen Jowisz badrumselement 1200 x 600 mm, 594 W, svart - W107-1200-600-00-70
search
Mexen Jowisz badrumselement 1200 x 600 mm, 594 W, svart - W107-1200-600-00-70 Mexen Jowisz badrumselement 1200 x 600 mm, 594 W, svart - W107-1200-600-00-70 Mexen Jowisz badrumselement 1200 x 600 mm, 594 W, svart - W107-1200-600-00-70 Mexen Jowisz badrumselement 1200 x 600 mm, 594 W, svart - W107-1200-600-00-70 Mexen Jowisz badrumselement 1200 x 600 mm, 594 W, svart - W107-1200-600-00-70 Mexen Jowisz badrumselement 1200 x 600 mm, 594 W, svart - W107-1200-600-00-70 Mexen Jowisz badrumselement 1200 x 600 mm, 594 W, svart - W107-1200-600-00-70 Mexen Jowisz badrumselement 1200 x 600 mm, 594 W, svart - W107-1200-600-00-70 Mexen Jowisz badrumselement 1200 x 600 mm, 594 W, svart - W107-1200-600-00-70
Stål Stål
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W107-1200-600-00-70
Höjd:
1200 mm
Färg:
Bredd:
600 mm
Uppvärmningseffekt:
594 W
Färg - Svart - ()
Tekniska data:
Höjd: 1200 mm
Bredd: 600 mm
Djup: 73 mm
Anslutningsavstånd:
- 55 cm (nedre) eller 5 cm (mittre)
Färg: Svart RAL 9005
Material: Stål
Vikt: 14,88 kg
Reaktion på eld: A1
Arbetstemperatur: max 95 °C
Maximalt arbetstryck: 0,6 Mpa
Värmeeffekt:
- 75/65/20 °C - 594 W
Anslutningar:
- 2xG ½″ mittre
- 4xG ½″ från toppen och botten på höger eller vänster sida
Möjlighet att montera elpatron
Högkvalitativ, hållbar lackering resistent mot korrosion
I paketet: upphängningsanordningar, monteringssats, tätningspluggar och luftningsventil
Innovativa lösningar som används i denna produkt
Stål
Max. 0,6 Mpa
Det maximala arbetstrycket är 0,6 Mpa (6 bar). Detta innebär att radiatorn kan fungera säkert och effektivt under standardanvändningsförhållanden. Den garanterar optimal värmekomfort och en behaglig temperatur i rummet.
Max. 95°C
Motståndskraft mot avmattning och korrosion
10 års garanti
Serie
Bredd
600 mm
Höjd
1200 mm
Djup
73 mm
Typ
Uppvärmningseffekt
594 W
Färg
Material
Stål
Monteringsstyrka
Universell
Anslutningsavstånd
5 cm , 55 cm
Anslutning
Mitten , Nedre
Orientering
Vertikal
Bruksanvisning
Säkerhetsinformation
Skriv till oss
20%
Lägsta pris under de senaste 30 dagarna
Stål Stål
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W107-1200-600-00-70
1200 mm
600 mm
594 W