Mexen Estrella R02 badkarsset, guld - 72313R02-50
search
Keramisk insats Keramisk insats
Perlator Perlator
1-funktion 1-funktion
Index:
72313R02-50
Färg:
Med termostat:
Nej
Duschset:
Ja
Duschkolumn:
Nej
Färg - Guld - ()
Produktspecifikation:
Kranmaterial: Mässing
Kranhuvud: Keramiskt
Kranavslut: Guld
Höjd: 313 mm
Utloppsräckvidd: 124 mm
Badkarskran material: Mässing
Kranavslut: Guld
Kranhuvud: Keramiskt
Utloppsräckvidd: 170 mm
Duschhandtagsmaterial: Mässing
Duschhandtagsavslut: Guld
Antal funktioner: 1
Ansättning: G 1/2"
Duschhandtagshöjd: 200 mm
Duschhandtagets bredd: 35 mm
Handtagsmaterial: Mässing
Handtagsavslut: Guld
Monteringstyp: Väggmonterad
Rosettens mått: 45x45 mm
Avstånd från väggen: 57 mm
Slangmaterial: PVC
Slangavslut: Guld
Slanglängd: 150 cm
Anslutning: 1/2"
Mässingsändstycken
Slät yta för enkel rengöring
Roterande ändstycken förhindrar trassel
Elastiskt material som är hållbart för sträckning och böjning
Innovativa lösningar som används i denna produkt
Keramisk insats
Perlator
1-funktion
Regn
AntiCalc
Okinkad
PVC-skydd
Motståndskraft mot avmattning och korrosion
Motståndskraft mot hög temperatur
PerfectClean
2 års garanti
Hygieniskt Intyg PZH
Serie
Färg
Tvättställsblandare
Ja
Badkarsblandare
Duschblandare
Inbyggd blandare
Med termostat
Duschset
Punktuppsättning
Kit på stång
Duschkolumn
Bruksanvisning - badkarblandare
Bruksanvisning - tvättställsblandare
Garantivillkor
Bruksanvisning
Säkerhetsinformation - badkarsblandare
Säkerhetsinformation - tvättställsblandare
Säkerhetsinformation
Test PZH
Producent
Har du inte hittat svaret?
Skriv till oss
100% Kunder rekommenderar denna produkt
Kvalitet
Utseende
5.0
Övergripande betyg baserat på 4 Omdöme
  • Köpt
  • Andra varianter
20,02%