Mexen PEX-S skruvad T-koppling PEX 32 x 1 RG x 32 - W97233-3210M32-00
search
Mässing Mässing
1 Mpa 1 Mpa
Motståndskraft mot hög temperatur Motståndskraft mot hög temperatur
Index:
W97233-3210M32-00
Typ:
T-koppling
Anslutningsdiameter 1:
32 mm
Anslutningsdiameter 2:
1" utvändig gänga
Anslutningsdiameter 3:
32 mm
Anslutningsdiameter 1 - 32 mm - ()
Anslutningsdiameter 3 - 32 mm - ()
Tekniska data:
Anslutningsdiameter 1: 32 mm
Anslutningsdiameter 2: 1" RG
Anslutningsdiameter 3: 32 mm
Stomme: Mässing med nickelbeläggning
Underlag: PTFE
O-ringar: NBR
Arbetstemperatur: max 95 °C
Max arbetsstryck: 10 bar
Innovativa lösningar som används i denna produkt
Mässing
1 Mpa
Produkten är anpassad för användning i installationer där arbetstrycket kan vara upp till 1 Mpa (10 bar). Det är en viktig parameter som säkerställer korrekt och säker funktion i system med relativt högt tryck.
Motståndskraft mot hög temperatur
10 års garanti
PZH Hygiencertifikat
Serie
Typ
T-koppling
Anslutningsdiameter 1
32 mm
Anslutningsdiameter 2
1" utvändig gänga
Anslutningsdiameter 3
32 mm
Monteringsanvisning
Säkerhetsinformation
Garantivillkor
PZH-test
Producent
Har du inte hittat svaret?
Skriv till oss
20,05%
Lägsta pris under de senaste 30 dagarna
Mässing Mässing
1 Mpa 1 Mpa
Index:
W97233-3210M32-00
32 mm
1" utvändig gänga
32 mm